• Exkurzia STM

• Žiaci 1.A dnes navštívili Sieň elektrických výbojov v Slovenskom technickom múzeu v Košiciach. Dozvedeli sa veľa zaujímavých informácií a vyskúšali si rôzne exponáty na vlastnom tele.

publikované dňa: 27.5.2022

• INFORMÁCIE O 2. KOLE PRIJÍMACIEHO KONANIA

• Oznamujeme Vám, že SOŠ dopravná uskutoční druhé kolo prijímacieho konania pre tieto odbory:

Komerčný pracovník v doprave 3759 K

Autoopravár elektrikár                 2487 H 02

Autoopravár karosár                    2487 H 03

Autoopravár lakovník                  2487 H 04

Prihlášky na štúdium je potrebné poslať cez EduPage alebo doručiť osobne do 13.06. 2022 na adresu SOŠ dopravná, Volgogradská 3, 080 01 Prešov.

Mgr. Tomáš Kirňak

publikované 27.05. 2022

• Darovanie krvi v DaM

• Pri príležitosti blížiaceho sa Medzinárodného dňa detí sa v DaM Prešov rozhodli usporiadať, v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR, spoločné darovanie krvi.

REGISTRÁCIA do 26.5. prostredníctvom

e-mailu: predaj.iveco@dam.sk alebo telefonicky na 0911 814 323.

publikované dňa: 24.5.2022

• Matematická súťaž

• Dňa 18.5.2022 sa na našej škole uskutočnila Matematická súťaž, ktorej sa zúčastnili žiaci druhého až štvrtého ročníka študijného odboru mechanik elektrotechnik.

1. miesto Dávid Bašista

2. miesto Oliver Varholik

3. miesto Adam Matija

Ceny boli financované z fondu RZ.

Súťaž pripravila Mgr. Alžbeta Andrejovská

publikované dňa: 18.5.2022

• Turnaj Dekana FVT TUKE vo futsale 12.5.2022 6. ročník

• Dňa 12.5.2022 sa žiaci našej školy zúčastnili futsalového turnaja o pohár Dekana FVT TUKE.

V skupine D sme si zmerali sily v prvom zápase s FVT TUKE v ktorom sme prehrali  2:3, v druhom zápase sme vyhrali s Evanjelickou spojenou školou 2:0 a posledný zápas sme prehrali s SOŠ technickou 1:3. Za vzornú reprezentáciu školy patrí poďakovanie zúčastneným žiakom.

Samuel Horoščák, Marián Zubaj, Alex Kuropčák, Alex Mikula, Martin Demský, Maroš Oľha, Kristián Kmec, Jozef Štiblár

Pedagogický dozor na turnaji  PaedDr. Daniel Lacko

publikované dňa: 17.5.2022