• Diskutujeme, prezentujeme, reprezentujeme

• Naši žiaci ukážkovo reprezentujú našu školu aj v radoch žiakov základných škôl, kde predávajú svoje skúsenosti budúcim záujemcom o štúdium na našej škole. Dnes sme diskutovali so žiakmi základnej školy v Kračúnovciach. Ďakujeme za spoluprácu, sme na Vás hrdí.

• Oznam

• Vo štvrtok 15. 2. 2024 sa našim maturantom predstavili mladí úspešní podnikatelia zo spoločnosti X-DENT PDR, s.r.o. a ponúkli im možnosť spolupráce po ukončení štúdia. Firma sa zaoberá odstraňovaním preliačin po krupobití, ťukancov od dverí a iných deformácií karosérií áut po celom svete.

• Burza informácií

• Dňa 14.02. 2024 sme sa zúčastnili na Burze informácií v Sabinove, ktorú organizovalo Centrum poradenstva a prevencie Sabinov v spolupráci s Mestom Sabinov a UPSVaR Prešov. Cieľom tohto podujatia bola prezentácia stredných škôl pre žiakov druhého stupňa základných škôl.

Mgr. Andrej Greško

Publikované 15.02. 2024

• Deň svätého Valentína

• Dnes si pripomíname sviatok svätého Valentína a Školský parlament si pre naše žiačky, pani učiteľky, pani upratovačky a pani vratničku pripravil milé prekvapenie v podobe nádhernej červenej ruže.

• Lyžiarsky kurz

• V dňoch 5. až 9. 2. 2024 škola realizovala lyžiarsky kurz v stredisku Regetovka. Zúčastnili sa ho žiaci prvých ročníkov. Zamerali sme sa na zjazdové lyžovanie.

Mnohí žiaci stáli na lyžiach prvý krát, napriek tomu prekonali prvotný strach a na záver kurzu úspešne zvládli náročnosť lyžiarskeho svahu aj vďaka našim inštruktorom.

Počasie bolo skôr jarné, ale aj tak škoda, že nás nebolo viac.

Na výdavky bola použitá dotácia ministerstva školstva, peniaze z rodičovského združenia a doplatok žiakov.

• Poďakovanie

• Milí žiaci, rodičia a priatelia školy, v mesiaci január sme vyhlasili finančnú zbierku pre nášho žiaka, ktorý mal náročný začiatok nového kalendárneho roka. Chceme poďakovať všetkým, ktorí prispeli, a tak pomohli v jeho neľahkej životnej situácii.

• Deň bezpečného internetu 2024

• 6. 2. 2024 si pripomíname medzinárodný Deň bezpečného internetu, ktorý nás pozýva k spoločnej aktivite s cieľom urobiť internet bezpečnejším miestom pre nás všetkých. Aj naši žiaci sa zapojili k šíreniu digitálneho dobra. Viac na www.bezpecnyinter.net