• Florbalový turnaj

• Dňa 28.3.2023 sa na SOŠ služieb v Prešove konal florbalový turnaj stredných škôl o putovný pohár riaditeľky školy. Zúčastnili sa ho školy, ktoré sú v spoločnom konzorciu v rámci projektu Erasmus+: Spojená škola Ľ. Podjavorinskej, SOŠ technická, SOŠ služieb a naša škola. Naši žiaci získali tretie miesto, ku ktorému im gratulujeme a zároveň ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

PaedDr. Daniel Lacko

• Doškoľovacie sústredenie

• Po postupe z oblastného kola súťaže Autoopravár Junior 2023 sa Alex Pancurák zúčastnil doškoľovacieho sústredenia v termíne od 21.- 22.3., ktoré sa konalo v Školiacom stredisku ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o. v Nitre.

• AUTOOPRAVÁR JUNIOR 2023

• Dňa 17.3.2023 sa naši žiaci Alex Pancurák a Kamil Sedlák zúčastnili súťaže Autoopravár Junior, ktorá sa konala v priestoroch SOŠ dopravnej v Košiciach. Alex Pancurák sa umiestnil na 3. mieste, z ktorého postúpil do celoštátneho kola, ktoré sa bude konať v Mladej Boleslavi.

• TÝŽDEŇ MOZGU: Podporte fungovanie svojho mozgu a precvičte si "závity"

• Od 13. do 19. marca 2023 prebieha celosvetová kampaň Týždeň mozgu, ktorej cieľom je upriamiť pozornosť verejnosti na ľudský mozog, jeho činnosť, možné ochorenia a význam cvičení na podporu jeho činnosti. Pri tejto príležitosti si naši žiaci vyskúšali čo dokáže ľudský mozog a zároveň sa o mozgu niečo nové naučili. Nezabúdajme, že zdravie mozgu znamená psychické zdravie, preto vystavujme svoj mozog každodenným výzvam. Ľudská psychika kolabuje bez každodenných výhier (v práci/škole, športe, vzťahoch, v živote), ak nezlepšujeme kvalitu života seba a ostatných, riskujeme psychické problémy.