• Oznam

• Pracovný odev na odborný výcvik, ktorý je potrebné si zakúpiť v danom farebnom rozlíšení podľa odboru. Prioritne je to informácia pre budúcich prvákov ale inšpirovať sa môžu aj starší žiaci.

• Oznam

• Úradné hodiny počas letných prázdnin!

8.00 – 12.00 hod.

Potvrdenia o návšteve školy vydávajú žiakom triedni učitelia od 24.8.2023.

Potvrdenie o návšteve školy je možné vytlačiť aj prostredníctvom Edupage!

Budúcim prvákom bude potvrdenie vydané na personálnom oddelení od 28.8.2023.

Začiatok šk. roka 2023/2024 sa uskutoční

dňa 4. 9. 2023 o 9.00 hod.

na SOŠ dopravnej na Volgogradská ul. č. 3 v Prešove.

• Najlepší žiaci školy

• Na konci školského roka sme ocenili žiakov, ktorí mali výborný prospech, vzornú dochádzku a poskytli prvú pomoc, keď si to situácia vyžadovala. Žiaci okrem diplomu dostali aj finančnú odmenu, ktorú nám poskytlo rodičovské združenie.

Veríme, že takýchto žiakov budeme mať na škole rok čo rok viac.

Prajeme všetkým učiteľom a žiakom príjemne strávené prázdniny.