• Študijné odbory- 4 ročné

• 2495 K AUTOTRONIK

• Študijné 4-ročné odbory, ukončené maturitnou skúškou a výučným listom

2495 K autotronik

Podmienky prijatia: úspešné ukončenie ZŠ, zdravotná spôsobilosť a úspešné absolvovanie prijímacích skúšok

Profil a uplatnenie:
            Absolvent odboru 2495 K autotronik je pripravený vykonávať vysoko kvalifikované mechanické, elektromechanické a elektrické práce, ktoré súvisia s montážou, prevádzkou, nastavovaním, oživovaním, diagnostikovaním, údržbou a opravami osobných motorových vozidiel nielen s klasickým, ale aj alternatívnym pohonom ( hybridy, elektromobily).

Získa také schopnosti a vedomosti,  ktoré mu  umožňujú flexibilne sa uplatniť na pracovnom trhu na Slovensku aj v rámci EÚ.  Po absolvovaní tohto študijného odboru je pripravený aj na ďalšie   štúdium - napr. na vysokej škole technického charakteru.